PROMOCJA: PRZEGLĄD KOMBAJNU W SPECJALNEJ CENIE!

Zleć przegląd swojego kombajnu w autoryzowanym serwisie DEUTZ‐FAHR w Sikierczynie lub Budziszowie Wielkim, aby był gotowy na nowy sezon. Skorzystaj z 10% zniżki na oryginalne części zamienne i środki smarne, a także z doświadczenia techników DEUTZ‐FAHR.

 

PROMOCJA – 10% RABATU NA: NAGARNIACZE, BAGNETY, NOŻE, PODBIERACZE, LISTWY TNĄCE, RABAT PASY, PALCE CHOWANE I WIELE INNYCH*.

 

Każdy element kombajnów DEUTZ-FAHR został zoptymalizowany w taki sposób, aby codzienny przegląd mechanizmów pod osłonami bocznymi zajmowała zaledwie kilka chwil przed rozpoczęciem pracy. Kontroluj swoją maszynę i nie zwlekaj z wymianą uszkodzonej części, aby mieć gwarancję bezpieczeństwa i efektywności pracy.

 

Jakość obsługi oferowana przez autoryzowane serwisy DEUTZ‐FAHR wynika ze stale udoskonalanych kompetencji, profesjonalizmu oraz długoletnich doświadczeń. Wybierz oryginalne części zamienne dla swojego kombajnu, które zapewnią niezawodność i wydajność jego funkcjonowania. Inwestycja w części zamienne DEUTZ-FAHR jest gwarancją sprawności działania kombajnu przez długie lata.

 

* Oferta ważna od 22 maja do 30 czerwca 2019 roku, tylko u dealerów biorących udział w akcji.

 

Centrala firmy:
59-818 Siekierczyn 267,
tel. 75 724 44 03

Oddział w Budziszowie Wielkim:
59-430 Wądroże Wielkie, Budziszów Wielki 28B,
tel. 76 766 00 06